B-Hardware

חומרה

B-Hardware חומרה שאפשר לסמוך עליה

בעולם שמבוסס ברובו על מערכות ממוחשבות, אפילו לתקלות חומרה שוליות, מחשב שנתקע, שרת שנפל ואפילו מדפסת שאינה מגיבה, עלולות להיות השלכות משמעותיות, על העסק שלכם. לכן קבלת החלטות בנוגע לרכישה ואחזקה של חומרה, היא משמעותית לא פחות. שירותי החומרה של B-System, מבטיחים לכם לא רק את הציוד האיכותי ביותר, אלא גם ביטחון בכך שהוא לא יאכזב אתכם ברגעים הקריטיים.

על מנת להתאים לכל ארגון את מערכות החומרה המתאימות לו ביותר, אנחנו מבררים את הצרכים הייחודיים שלו. לפני שאנחנו ממליצים על חומרה, עלינו לדעת ככל האפשר אודות השימושים להם היא מיועדת, העומסים בהם עליה לעמוד, תדירות השימוש במערכות השונות ואופיים של רכיבי החומרה השונים. רק לאחר מכן, אנו יוצרים פתרון, בהסתמך על תוצרתם טובי החברות והיצרנים. ההיכרות המעמיקה שלנו עם היצרנים והספקים המובילים בישראל ובעולם, מאפשרת לנו לבצע בחירות המוכיחות את יעילותן לאורך שנים, גם בעומסים כבדים במיוחד

התאמת רכיבי חומרה לצרכים התפעוליים והעסקיים של הארגון היא חיונית. האחזקה והתפעול השוטף, חיוניים אף יותר. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהשרתים, תחנות העבודה, המחשבים האישיים ושאר סוגי החומרה בעסק, יתוחזקו באופן שוטף ואיכותי ויבטיחו לכם שתוכלו לעמוד בזמן במשימות העסקיות שהצבתם לעצמכם. בכל מקרה של תקלה, לא משנה באיזה חל של המע רכת, כל מה שיהיה עליכם לעשות הוא להתקשר אלינו כדי לקבל את הפתרון שיאפשר לכם להמשיך לעבוד כרגיל.

B-All כל מה שהעסק צריך, במקום אחד.

אנחנו ב- B-System מודעים היטב להשפעה של יעילות מערכות המחשבים והתקשורת, יעילות ואמינות על ביצועיהם של עסקים בתחומים שונים. לכן פיתחנו את שירות B-All המעניק לעסקים את כל הפתרונות וכל השירותים, על בסיס תשלום חודשי קבוע.